others

JE SUIS CHARLIE

13. ledna 2015 v 16:45 | Adla

Určitě jste slyšely o té nešťastné události, která se odehrála v Paříži, kdy dva islámští teroristé napadly redakci satirického časopisu Charlie Hebdo a zastřelily několik jeho tvůrců. Téměř všichni z civilizované Evropy jsou za jedno: radikální islám je nebezpečný a to, co se stalo je strašné. Mnozí ale tvrdí, že se to vůbec nemuselo stát, kdyby francouzští novináři tolerovaly muslimskou víru a jejich přecitlivělé stoupence, kteří se při sebemenší kritice a výsměchu islámu rozzuří k nepříčetnosti a že si tedy vůbec neměly co dovolit kreslit Mohamedovy karikatury. Jenže tito lidé si zároveň asi neuvědomují, že by tím akorát islámu ustupovaly a zatímco teď muslimům vadí karikatury, za chvilku by jim mohla vadit i vánoční výzdoba ve městech, psy na chodnících, vepřové v normálních nehalal potravinách, minisukně a třeba dokonce i výstavba kostelů. Však se také radikálové z Islámského státu netají tím, že chtějí islamizovat Evropu. Evropu, která byla, je a má být křesťanská. Myslím si, že člověk by neměl ustupovat a nenechat si kecat do toho, co říká nebo co si myslí. Jen klidně choďte kolem mešity v minisukni a se psem a jezte u toho vepřový řízek. Muslimovové by si měly uvědomit, že jsou v zemích, kde jim pšenka nepokvete a začít se konečně chovat tak, jak jim kultura dané evropské země nařizuje.
Každý může bojovat. Pořiďte si levné tričko s nápisem Je suis Charlie (Já jsem Charlie) na TÉTO STRÁNCE a tak se k tomu nějak vyjádříte.

I CELEBRITY JSOU CHARLIE. HELEN MIRREN NA GOLDEN GLOBE 2015.

VESELÉ VÁNOCE!

24. prosince 2014 v 11:44 | Adla

Ahoj všichni, dnes nastal ten den D na který se asi všichni těšíme a hlavně díky němu máme rádi zimní měsíce, ikdyž to zrovna teď venku jako v prosinci v Praze nevypadá, což je škoda. Ale máme tu Štědrý den, nekrásnější den roka! :)
Všem Vám přeju abyste si ho pořádně užily, pořádně se najedly cukroví, salátu a kapra nebo něčeho jiného, co máte rádi. :) Hodně dárků a hlavně té pravé vánoční pohody. :)
Teď už musím jít, jdu se dívat na Chobotnice. :) Veselé Vánoce!PS.: Omlouvám se za větší neaktivitu ale věřte, že v novém roce to bude lepší. :)

I am busy

6. listopadu 2014 v 14:18 | Adla
Ahoj, takže v první řadě bych se chtěla omluvit za menší neaktivitu na blogu. Je toho moc, znáte to. Škola, do toho brigády. Už si pomalu budu muset začínat šetřit na Vánoce na dárky. Čím dál více se začínají Vánoce blížit a i když je teprve začátek listopadu, začínají se vyzdobovat obchody a protože mě nakupování dárků hrozně baví, musím brigádničit. Takže tak. Díky za pochopení. :) Těšíte se na Vánoce? :)

Rest in peace, Robin

13. srpna 2014 v 16:36 | Adla

HAPPY NEW YEAR

31. prosince 2013 v 17:19 | Adla

PŘEJI VŠEM VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU 2014.
DOUFÁM, ŽE SI UŽÍVÁTE KONEC ROKU A ŽE JSTE SI STEJNĚ TAK UŽILY I VÁNOCE!

NASHLEDANOU V ROCE 2014!

I guess I'm back :-)

14. července 2013 v 13:05 | Adla
Ahoj.
Snad si na mě ještě pamatujete, nevím jak affs ale už je to docela dlouhá doba, vlastně tak asi 8 měsíců, co sem tady nebyla. Ačkoliv mi to přijde jako včera asi se za tu dobu některé spřátelené blogy zrušily, některé pozastavily, některé fungují stále tím správným tempem dál, za což majitele blogů obdivuji.

Ale teď ke mě. Proč píšu? Nevím jak začít. Poslední článek jsem napsala někdy v prosinci. Pak konec. Už předtím než jsem tu skončila, jste si mohly všimnout, že sem tu bývala čím díl tím méně. Nebylo to jen nedostatkem času. Hlavní příčina byla, že jsem prostě měla "tvůrčí krizi" :). Najednou jsem začala chodit na blog už jen z jakési povinnosti, nebavilo mě to tady a to už mi bylo jasný, že něco není v pořádku. Cítila jsem, že by se to jen a jen zhoršovalo a tak jsem musela blog úplně vymazat z hlavy, ignorovat ho a prostě si od něj pořádně odpočinout. Ten odpočinek se protáhl na osm měsíců. Měla jsem výčitky svědomí, že jsem nedokázala, asi z lenosti, napsat článěk o pozastavení, což mě moc mrzí. Tak píšu až teď, zatraceně pozdě, stydím se ale alespoň dám vědět, že jsem v pořádku, neumřela jsem a nebo něco takového. :)

S blogováním je to těžký. Tenhle blog pro mě znamená hodně, protože provázel moje dospívání. Začala jsem na něm pracovat, když mi bylo asi čtrnáct-patnáct. Blog byl můj svět. Odprostila jsem se od všeho kolem a při psaní článků a sledováním, jak na můj blog chodí víc a víc lidí a jak tady poznávám nové lidi s podobnými zájmy, jsem se cítila příjemně, splnila jsem si sen mít vlastní blog a cítila jsem se tu svá a bavilo mě to. Jenže léta letí a postupem času jsem dospěla, přišla o všechny ty pubertální starosti a začala jsem se zajímat o nové věci, hledala jsem svůj styl, začala jsem se víc zajímat o školu, o budoucnost. Už jsem nebyla ta malá holka. Neříkám, že dnes pořád nejsem v jádru ještě trochu puberťačka... :) Pořád jsem snílek ale už mám jinak postavený žebříček hodnot. Už vím, co je důležitější a co od života chci. Blog už není to hlavní ale naopak to úplně vedlejší. Je to sice skvělá relaxace ale všeho moc škodí a jak jsem už řekla, někdy prostě přijde velká krize.

Za pár dní už slavím 20 let a myslím, že na blog.cz patří k těm starším, protože nejčastější věkovou skupinou jsou tu lidé, vlastně možná ještě děti a většinou slečny, od 12-16 let. Možná teď pro ně blog znamená všechno ale taky, až jednou povyrostou, budou brát blog úplně jinak, než ho braly v patnácti, šestnácti...

Co vlastně říci konec? Nechtěla bych, aby tento blog skončil úplně. Znamená pro mě přeci jenom dost. Ale zároveň nechci slibovat, že se vrátím se vším všudy, protože to prostě není pravda. Ale chtěla bych, aby se to tu trochu rozjelo, trochu vrátilo do starých kolejí, ikdyž je jasné, že tak to asi nebude.

Takže určitě bych si přála, abych dokázala najít tu ztracenou blogerskou náladu a občas sem něco smysluplného přidat. :)

Pokud tento článek vůbec někdo četl, chtěla bych mu poděkovat a vlastně poděkovat všem affs. Nevím, jestli budu stále provozovat spřátelené blogy, protože to byl další problém, proč jsem se musela od blogu odpojit. Každopádně některé ostatní blogy jsem měla a mám moc ráda a musím říct, že za tu dobu, co jsem tady nebyla, jsem sice svůj blog nenavštěvovala ale navštěvovala jsem některé spřátelené stránky. :)
Takže pokud jsem si mě vymazaly z affs, nevadí, chápu to, stejně budu affiliates zřejmě rušit (ještě nevím), takže tak... :)

Doufám, že se všichni máte dobře, jste zdraví a užíváte si prázdniny. :)

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

24. prosince 2012 v 14:08 | Adla

Ahoj všem!
Tak zaprvé bych se chtěla moc omluvit, že jsem se tu dlouhou dobu neukázala, nepsala komentáře a to aniž bych dala vědět proč. Měla jsem nějaké zdravotní problémy (nic vážného), takže jsem díky tomu neměla na blog ani náladu a k tomu problémy s počítačem i internetem. Teď by to už snad mělo být v pořádku.
Jsem ráda, že se to stihlo do Vánoc, abych Vám mohla popřát šťastné a veselé. Krásně si Vánoce užijte, pořádně se nacpěte bramborovým salátem a vanilkovými rohlíčky, dívejte se na všechny ty pohádky a radujte se z nadílky. :) Hlavně si užijte tu krásnou vánoční atmosféru. Do nového roku bych vám chtěla popřát hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody. :)

Doufám, že brzy doženu všechny informace o celebritách, které jsem zameškala ale dnes a v dalších dnech se tu kvůli Vánocům asi moc neohřeju, každopádně to brzy doženu a jsem ráda za všechny, kteří mi zůstanete věrní. :)

KRÁSNÉ VÁNOCE!

HOLIDAY!

29. června 2012 v 18:18 | Adla
Ahoj. Tak dnešním dnem končí školní rok a začínají prázdniny. Jaké jste měly vysvědčení? Doufám, že jste spokojení. O mém se tu ani zmiňovat nebudu, protože to není ani moc k chlubení. :)
O čem bych vás chtěla upozornit, je chod blogu po dobu prázdnin. Zatím se nechystám opustit Prahu, takže na blogu normálně budu ale až se někam budu chystat, dám vám samozřejmě vědět a zřejmě to tu tedy po nějakou dobu bude neaktulizováno, protože se mi nechce schánět nějaký záskok a jen ať si taky blog dá pauzu. :) Každopádně ještě nevím jak to bude, možná budu mít možnost k internetu, takže to tu budu moct nějak aktualizovat ale nevím, samozřejmě i tak tu moc nebudu. Ale i teď počítejte, že nebudu nějak zvlášť přidávat, protože jsem v tomhle krásným počasí ráda spíš venku a taky mě to v poslední době nějak zvlášť nebaví. Zase. :))

A nakonec připomínám kontrolu affiliates (odkaz najdete v menu). Právě kvůli dovoleným jsem jsem dala na zapisování čas do konce června, tak máte ještě poslední možnost. :)

Tak hezké prázdniny! :)

We have a bronze!

20. května 2012 v 18:28 | Adla
Ahoj.
Tak samozřejmě se nemůžu nezmínit o včerejším a hlavně dnešním hokeji. Včera jsem měla po hokeji zkaženou náladu ale to doslova! Myslím, že to se mnou nebylo k vydržení. :) Ale jo, já vím, je to hra. Včera jsem hrály se Slovenskem a prohrály jsme a tak jsem se musela smířit s tím, že dneska budeme hrát "jen" o bronz. A taky jsme ho dneska vyhrály! Byli to nervy, obzvlášť na konci ale jupíí, vyhrály jsme, jsem vážně strašně šťastná, ikdyž to druhý místo by bylo daleko krásnější a alespoň něco. Vím, že s Ruskem by to bylo hodně těžký. Dneska hrajou s Ruskem o zlato Slováci, jsem na ně sice ještě pořád hodně naštvaná.. :) .. ale upřímně jim to přeju a pokud vyhrají zlato, tak klobouk dolů. :)

To jsem se jen muselo vyzpovídat z mých hokejovým pocitů a už se s Vámi loučím. Hezký zbytek neděle. :)


Takhle nějak jsem vypadala, jak se mnou cloumaly nervy. :)

Czechs fight!

18. května 2012 v 11:57 | Adla
---
Ahoj. Takže po dlouhé době jsem se rozhodla něco napsat.
Včera jsem, myslím jako většina národa, zažívala hrozný nervy. Každoročně koukám na mistrovství světa v hokeji a pokaždý se u toho hrozně nervuju. Když jsme včera večer hrály se Švédy, ze začátku co jsme vedly jsem ve skrytu duše doufala, že bysme mohly vyhrál a tak i postoupit ale pak co vyrovnaly jsem pesimisticky tušila, že určitě pojedeme domů. Ani si neumíte představit, jak jsem já a celá rodina měly šílenou radost, když jsem nakonec vyhrály. Neuvěřitelný! Byl to krásný zápas a rozhodně si myslím, že jsem se od začátku hodně zlepšily. Pak hrajeme s našimi "bratry" a já jsem strašně přála Slovákům postup a vůbec to, že vyhrály nad Kanadou je úžasný ale teď si samozřejmě přeju, abysme znovu vyhrály a taky si odvezly domů nějakou tu medaily. Bože, už teď mám nervy ale hrozně se těším a zároveň se hrozně bojím, aby to nedopadlo špatně. :)

No a nakonec to počasí. Po těch vedrech se teda pěkně ochladilo, moc teplo teda není ale alespoň, že svítí to sluníčko. Já moc velký vedra nemusím, pro mě je ideálních takový pětadvacet stupňů. Každopádně si musím koupit na léto nový plavky, žabky a letní šaty, nějaké takové jako jsou tyto na následujícím obrázku (ty jsou z H&M). Takové se mi strašně líbí. :)

No nic. Přeju hezký víkend! :)

 
 

Reklama