Leden 2015

JE SUIS CHARLIE

13. ledna 2015 v 16:45 | Adla |  others

Určitě jste slyšely o té nešťastné události, která se odehrála v Paříži, kdy dva islámští teroristé napadly redakci satirického časopisu Charlie Hebdo a zastřelily několik jeho tvůrců. Téměř všichni z civilizované Evropy jsou za jedno: radikální islám je nebezpečný a to, co se stalo je strašné. Mnozí ale tvrdí, že se to vůbec nemuselo stát, kdyby francouzští novináři tolerovaly muslimskou víru a jejich přecitlivělé stoupence, kteří se při sebemenší kritice a výsměchu islámu rozzuří k nepříčetnosti a že si tedy vůbec neměly co dovolit kreslit Mohamedovy karikatury. Jenže tito lidé si zároveň asi neuvědomují, že by tím akorát islámu ustupovaly a zatímco teď muslimům vadí karikatury, za chvilku by jim mohla vadit i vánoční výzdoba ve městech, psy na chodnících, vepřové v normálních nehalal potravinách, minisukně a třeba dokonce i výstavba kostelů. Však se také radikálové z Islámského státu netají tím, že chtějí islamizovat Evropu. Evropu, která byla, je a má být křesťanská. Myslím si, že člověk by neměl ustupovat a nenechat si kecat do toho, co říká nebo co si myslí. Jen klidně choďte kolem mešity v minisukni a se psem a jezte u toho vepřový řízek. Muslimovové by si měly uvědomit, že jsou v zemích, kde jim pšenka nepokvete a začít se konečně chovat tak, jak jim kultura dané evropské země nařizuje.
Každý může bojovat. Pořiďte si levné tričko s nápisem Je suis Charlie (Já jsem Charlie) na TÉTO STRÁNCE a tak se k tomu nějak vyjádříte.

I CELEBRITY JSOU CHARLIE. HELEN MIRREN NA GOLDEN GLOBE 2015.

Fashion at the 2015 Golden Globe

13. ledna 2015 v 16:21 | Adla |  FASHION
Letos se šaty povedly. Nejvíce se mi líbí Jessica Chastain, Dakota Johnson, Anna Kendrick, Emma Stone a Katie Holmes. Naopak se mi vůbec nelíbí Jennifer Lopez a Lorde.
Své favority piště do komentářů. :)

AMAL CLOONEY

Emma Stone at the 72nd Annual Golden Globe Awards at The Beverly Hilton Hotel in Beverly Hills, CA (11.1.15)

13. ledna 2015 v 15:43 | Adla |  Emma Stone
Krásná jako vždy. Letos se to celkově s módou na Golden Globe docela povedlo. :)


POTM Únor 2015

9. ledna 2015 v 15:23 | Adla |  Photo měsíce
Milule vyhrála fotka č. 2. s Emmou Stone.

1. RIHANNA