Květen 2014

Kim Kardashian and Kanye West out in Prague (30.5.14)

31. května 2014 v 13:38 | Adla |  Stars
Nejdříve byli s Kanyeho stylistkou, která se v Praze vdává v klubu a pak šli na večeři.


Kim Kardashian and Kanye West having dinner in Prague (30.5.14)

31. května 2014 v 13:02 | Adla |  Stars
Sluší jim to. Hlavně, že se jim už zlepšilo počasí. :)
Byli na obědě a Kim šla nakupovat, kam jinam, než do Pařížské ulice.


Všeho moc škodí, Miley ...

30. května 2014 v 17:33 | Adla |  Zaměřeno na hvězdu...
Nevím, jestli je dobré psát o Miley Cyrus, když už je jí všude plno. Ale nakonec právě proto, že je jí všude plno, jsem se rozhodla, že i já přijdu se svou troškou do mlýna a napíšu svůj názor.

Nikdy jsem Miley moc nemusela. Nikdy mi ani nevadila, jen jsem jí nepovažovala za nějakou velkou osobnost, abych se o ní více zajímala.
Začínala jako tzv. Disney star v komediálním seriálu Hannah Montana a zřejmě díky své energii, optimismu, a úsměvu se setkala s velkým úspěchem hlavně u náctiletých dívek, pro které byl také seriál určen. Já jsem seriál nikdy neviděla (takže ani nevím, jaká je herečka) a hlavně proto, že podle mě už Disney není co bylo a každý rok vyprodukuje spoutu mladých rychlokvašek, které umí jakžtakž zpívat a hrát a nic víc. Jsou to ale dobře vypadající extroverti, tím pádem hodící se do televize. Miley Cyrus byla jednou z nich. Jak dospívala, začala se pochopitelně měnit a v jejím věku nechce být žádná dívka považovaná za malou a hodnou holčičku. A dostáváme se tam, kde jsme dnes. Miley začala zkracovat oblečení i vlasy. Víc než na zpěv se začala soustředit na image a z roztomilé dívky se stala poněkud lascivní slečna toužící vymanit se ze škatulky hodné dívky v holku drsnou a sexy. Jak se jí to daří, posuďte sami...

Nemyslím si, že je na místě se o Miley bát, aby neskočila do drog či alkoholu, podle mě celkem ví, co dělá. Ano, často překračuje hranice slušného chování. Na dívku je dost málo cudná, což je i docela škoda, protože vysílá hodně výrazné signály, že je lehce k mání. To je ale asi součástí její nové image. Pokud by se tedy takových oplzlostí zbavila a přestala by působit laciným dojmem, možná bych jí i začala mít ráda. Protože i já na jejím místě bych toužila po trochu toho rebelství. Ikdyž nejsem její posluchačka, přijde mi její hudba vyzrálejší a lepší než ta stará. V krátkých vlasech prokoukla a já navíc mám pro tento účes celkem slabost, a nakonec, každý si tímto období vzdoru projde a zase se uklidní. Dnes se na pódiu svléká každá druhá zpěvačka a ani nemusí umět moc zpívat. Problém je ale ten, že je Miley vzorem pro spoutu pubertálních holek. Ovšem ani to jí nezakazuje chovat se tak, jak ona chce. Navíc publicita se jí jako celebritě hodí. Zatímco před pár lety jí znali pouze náctiletí, dnes jí znají i starší generace.

Váš názor?


Kim Kardashian and Kanye West out in Prague, Czech Republic (29.5.14)

29. května 2014 v 22:13 | Adla |  Stars
Kanye West a Kim Kardashian přiletěli do Prahy, zřejmě pokračování jejich líbánek a hlavně se tu žení jeho stylista. Ačkoliv jsem Kim nikdy nemusela, doufám, že se jim tady bude líbit. Vždy mám radost, když k nám přijede někdo slavný. :) Vypadá to, že Kanye má Prahu rád, protože tu už je poněkolikáté. :)


The Best Outfits Last Time

26. května 2014 v 14:31 | Adla |  FASHION
Vybrala jsem několik povedených outfitů poslední doby a na Vás je, určitě ten nejlepší. :)
Většinou se jedná o akce z Cannes

Své favority pište do komentářů! :)

ADRIANA LIMA

Lady Gaga out in NYC (23.5.14.)

26. května 2014 v 14:06 | Adla |  Music Stars
Líbí se mi tu. :)Cara Delevingne at the "The Search" premiere during the 2014 Cannes Film Festival in Cannes, France (21.5.14)

25. května 2014 v 21:58 | Adla |  Models
Upřímně šaty mě moc neoslovily ale líbí se mi účes a make-up.