Prosinec 2011

"Rozvod! Katy Perry s manželem zahodili prstýnky a končí spolu", píše blesk.cz

31. prosince 2011 v 10:51 | Adla |  Music Stars
Vánoce strávili tisíce kilometrů od sebe, na veřejnost už delší dobu prosakovaly zvěsti o jejich hádkách. Nyní se však zpěvačka Katy Perry a její partner, herec Russell Brand, rozhodli, že takhle už to dál nejde. A požádali o rozvod! Kvůli nepřekonatelným rozdílům po čtrnácti měsících manželství.

Prstýnky už odložili - Russell se bez něj pohyboval po Londýně, Katy na Havaji, kde strávila Vánoce se svými přáteli.
Žádost o rozvod zaslal na soud v Los Angeles herec Russell. Přitom ještě před měsícem se snažil zahnat mediální spekulace a tvrdil, jak je jejich vztah silný a vyrovná se se všemi nesnázemi. Katy se na začátku prosince vyjádřila dokonce v tom smyslu, že by s hercem, který si prošel nejrůznějšími závilostmi, od alkoholové, přes drogovou, až po sexuální, měla ráda děti.

Začali randit v létě 2008, vzali se na podzim 2009
Pár se poprvé setkal v létě roku 2008 při natáčení komedie "Dostaň ho tam". Brand zde stvárnil jednu z hlavních rolí, Katy se mihla v jedné z rolí vedlejších. Randit spolu začali však až o několik měsíců později při dalším setkání na předávání cen MTV v Los Angeles.
Brand o tom, jak se dali dohromady, později vtipkoval: "Katy Perry zde nevyhrála žádnou cenu a když zůstala na stejném hotelu, jako já, potřebovala rameno, na kterém by se mohla vyplakat. Skutečným vítězem toho večera jsem se tedy stal já."
Události pak nabraly rychlý spád a v říjnu 2010 vyvrcholily netradiční svatbou v Indii. Od té doby to však šlo s hvězdným párem jen a jen z kopce...
Nyní to vypadá, že si v Novém roce nejspíš půjdou každý svou cestou. Russell Brand by se měl objevit po boku Toma Cruise v chystaném hudebním filmu "Rock Of Ages", Katy Perry strávila většinu uplynulého roku na koncertní šňůře a do rádií se chystá vypustit další singl z nové desky.

---

Je to moc smutné a za Katy mě to moc mrzí ale musím říct, že jsem i tak trochu tušila, že jim to nevydrží. Ze začátku jsem neměla Russella vůbec ráda, ale po svatbě s Katy mi už celkem přestal vadit, protože jsem si fakt myslela, že se vedle Katy zmírnil a uklidnil svůj divoký životní styl. Bohužel jim to nevyšlo, to se stává. Myslím, že je lepší, aby se rozešly, než aby spolu byli a oba tak trpěly. Snad se z toho Katy brzy oklepe a třeba si časem najde někoho, s kým si bude rozumět. Držím palce!


super.cz píše: "Svlečená Rihanna pro Armaniho byla vyhlášená nejvíc sexy reklamou roku 2011"

31. prosince 2011 v 10:39 | Adla |  Rihanna-news
Barbadoská popová bohyně Rihanna válí na všech frontách. Nejen, že je nejpopulárnější zpěvačkou, které v současnosti může konkurovat nejspíš jen Lady Gaga, ale úspěšné je i všechno, na co mladá exotická kráska "sáhne". Tentokrát se jí povedlo účinkovat v reklamě pro Armani Jeans/Armani Underwear, která byla následně vyhlášena nejvíce sexy reklamou roku 2011.

Rihanna se v černobílém videu v podzemních garážích převléká v autě do slušivých džín od Armaniho a koženého křiváku. Kameraman si přitom dokázal zkušeně pohrát se záběry a decentním osvětlením jejího těla jen ve spodním prádle.
Nejvíce sexy reklamy roku 2011 vyhlašoval magazín Advertising Age. Jako druhá se umístila Miranda Kerr se svými perfektními křivkami, které odhalila v plavkách a spodním prádle Victoria's Secret a třetí skončila Kate Moss v kampani pro italskou značku Liu Jo, kde leží na kožešině nahoře bez jen v upnutých džínách.Lady Gaga and her boyfriend Taylor Kinney out in San Diego, CA (10.12.11.)

29. prosince 2011 v 18:17 | Adla |  Music Stars
Lady Gaga se svým současným přítelem, se kterým se seznámila v létě během natáčení klipu k singlu "You And I".
---
Jinak se omlouvám za neaktivitu ale poslední dobou nějak nemám náladu ani na blog, ani na komentáře.

Rihanna je na prvním místě v žebříčku úspěšnosti společnosti Mediatraffic

26. prosince 2011 v 17:12 | Adla |  Rihanna-news
Rihanna se objevila na prvním místě žebříčku nejúspěšnějších umělců roku 2011 společnosti Mediatraffic, která má mimo jiné na starosti výsledky United World Chart. Žebříček je sestaven na základě prodejů singlů v tomto roce.
Na druhém místě se umístil raper Pitbull a na třetím talentovaný zpěvák Bruno Mars.

01. Rihanna: 23,352,000
02. Pitbull: 20,542,000
03. Bruno Mars: 20,199,000
04. Adele: 19,625,000
05. Katy Perry: 17,108,000
06. Lady Gaga: 15,533,000
07. David Guetta: 12,893,000
08. LMFAO: 12,490,000
09. Britney Spears: 10,095,000
10. Black Eyed Peas: 8,896,000Lady Gaga arriving at JFK Airport (24.12.11.)

26. prosince 2011 v 16:31 | Adla |  Music Stars
Celkem se mi tu líbí. :)

Lady Gaga at Narita International Airport in Chiba, Japan (24.12.11.)

26. prosince 2011 v 16:23 | Adla |  Music Stars
Mě se tu moc líbí. Až na ty boty, ty to kazí.

Veselé Vánoce

24. prosince 2011 v 13:18 | Adla |  others

Přeji Vám všem, kteří navštěvujete můj blog, krásné Vánoce. Užijte si dárky, jídlo, pohádky a celou tu vánoční atmosféru. Já osobně se nejvíc těším na bramborový salát a na smaženého pangasiuse, která je moje nejoblíbenější ryba, protože kapr mi bohužel nikdy nechutnal. Ikdyž ale dárky beru už jako to vedlejší, tak se docela těším. Ráda nakupuju a balím dárky pro někoho jiného, já sama nic nepotřebuju. Ale myslím, že Vánoce jsou nejkrásnější s dětmi, tam dárky hrajou roli. Já už svoje dárky neřeším ale samozřejmě se docela těším a jsem i zvědavá. :) Zatímco, když jsem byla malá, jsem "měkké dárky" nemusela, teď mám oblečení pod stromečkem moc ráda. :) Ale nejradši mám na Vánocích onu tu kouzelnou atmosféru a jídlo. :)

TAK ŠŤASTNÉ A VESELÉ!


Téma týdne - "Václav Havel"

23. prosince 2011 v 16:49 | Adla |  Téma týdne
Téma na tento týden je Václav Havel. A je to na místě. Václav Havel, nejen poslední československý a první český prezident ale i dramatik, v neděli zemřel. Téma týdne většinou nepíšu ale tentokrát jsem musela. A myslím, že vlastně každý čech by měl něco napsat. Protože každého čecha se to týká. A já patřím mezi ty, kteří si Václava Havla vážili a obdivovali. Nebudu tady psát, co všechno pro náš stát udělal, to myslím každý ví. A určitě měl i své chyby, kdo je nemá. Ale to, co udělal pro ČR mu už nikdo nevezme. A myslete si o mě co chcete, ale já jsem už při první zprávě v neděly, i při smutečním průvodu a i dnes při pohřbu, brečela. A myslím, že nejsem jediná.
Možná si taky říkáte, proč to sem proboha píšu, vždyť je toho všude plno. Právě tyhle řeči mě můžou naštvat. Taky jsem četla spoustu komentářů o tom, že "už je toho moc". Ale to je samozřejmé! Vždyť to byl člověk, bez kterého by nebyla v naší zemi demokracie a bez kterého bych právě tenhle článek ani nepsala. Je mi 18 let, nejsem žádný děcko, který ví akorát to, že Václav Havel byl náš první prezident a tím to končí. Vím toho dost. A vím, že to je člověk, který si právě tuhle pozornosti zaslouží.

Takže děkuju za SVOBODU!

Zítra budou Vánoce. Tak alespoň něco pozitivního. Šťastné a veselé!