Listopad 2011

Lady Gaga in Vanity Fair, January 2012

30. listopadu 2011 v 12:20 | Adla |  Music Stars
Shoot nafotila Annie Leibovitz. Na poslední fotce vidíte zpěváka Tonyho Bennetta, jak kreslí nahou Lady Gaga. Se zpěvačkou nedávno nahrál i duet.
---
Mimochodem nový klip Lady Gaga k singlu "Marry The Night" bude mít premiéru už 1. prosince. Klip bude nejdelší jaký zatím zpěvačka natočila - bude mít 17 minut a děj bude o tom, když jí před lety ještě jako úplně neznámou vyhodily z nahrávací společnosti.

Dita Von Teese - "My Cointreau Travel Essentials" at The Royalton Hotel in NYC - Promo Photos, 2011

30. listopadu 2011 v 12:04 | Adla |  Dita Von Teese
Tomu říkám krása! ♥ Ona je tak neuvěřitelně nádherná ženská.


Miranda Kerr at a viewing party for the 2011 Victoria’s Secret Fashion Show at Segerstrom Center for the Arts in Costa Mesa, CA (29.11.11.)

30. listopadu 2011 v 11:34 | Adla |  Models
Kočka! :) Šaty jsou krásné, moc se mi líbí střih a dokonce mi ani nevadí vzor. Já normálně zvířecí vzory moc nemusím ale u Mirandy se mi líbí. :) Zatímco jiná by v tom vypadala lacině, ona vypadá perfektně. :)
Na posledních fotkách s kolegyněmi Alessandrou Ambrosio a Lily Aldridge. Lily se mi tu líbí víc než Alessandra ale u obou se mi nelíbí délka šatů, volila bych o něco delší. Jako má Miranda, to je tak akorát, takovou délku šatů mám ráda.

Scarlett Johansson in Interview magazine, December 2011 (PHOTOSHOOT)

28. listopadu 2011 v 16:04 | Adla |  Scarlett Johansson
Byl zveřejněn shoot Scarlett Johansson, který nafotila pro magazín Interview. Titulku najdete zde.
Jak se Vám fotky líbí? Já jsem nadšená, celý shoot je se mi moc líbí! :)

"Titulní píseň k příští bondovce zřejmě natočí skupina Queen a Lady Gaga", píše super.cz

27. listopadu 2011 v 15:04 | Adla |  Music Stars
Producenti oznámí jméno hudebníka, který vytvoří titulní song k bondovce, vždy až ve chvíli, kdy je snímek hotový. Třiadvacátý filmový příběh agenta 007 se teprve začal natáčet, o zpěvácích a hudebnících se spekuluje už teď. A nejnovějšími žhavými koni sázkových kanceláří jsou skupina Queen a Lady Gaga, kteří prý budou na písni spolupracovat.

Se skupinou Queen by rád spolupracoval také skladatel David Arnold. "Jsem velkým fanouškem skupiny Queen a rád bych s nimi dělat tu titulní píseň. Představte si, jak směšně bombastická by ta znělka od Queenů byla. Je to ostuda, že už je nevybrali dříve, protože by byli dokonalí pro bondovky z 80. let s Rogerem Moorem," svěřil Arnold listu Daily Star.

Kytarista Queenů Brain May přitom nedávno prozradil, že hodlají spolupracovat s Gaga. A britští sázkoví agenti okamžitě vypsali na toto hudební duo jako autory nové titulní písně pro bondovku Skyfall kurz 25 ku 1. To ale paradoxně znamená, že oni sami této dvojici nevěří. Protože taková Rihanna má kurz 6 ku 1.
"Také jsem slyšel, že se spekuluje o Adele, ale nikdo ještě nikoho neoslovil. Tradičně totiž producenti čekají až na konec natáčení," dodal Arnold.


Lady Gaga - "A Very Gaga Thanksgiving", 2011 (VIDEO)

27. listopadu 2011 v 14:54 | Adla |  Music-video

Lady Gaga nedávno natočila společně s americkou televizí ABC pořad nazvaný "A Very Gaga Thanksgiving" který byl natočen speciálně v rámci amerického svátku Den díkuvzdání. Lady Gaga nejen, že v pořadu zazpívala, poskytla rozhovor a dokonce vařila ale i pořad sama režírovala. Podívejte se na některá videa.

YOU AND I
---

Lily Allen porodila holčičku!

26. listopadu 2011 v 10:52 | Adla |  Music Stars
Popová zpěvačka porodila v pátek večer. Stalo se tak roce od neštěštastného potratu v šestém měsíci. Lily Allen s manželem Samem Cooper mají nový přírůstek do rodiny - malou holčičku!

Zpěvačka v říjnu fanouškům na Twitter napsala, že měla tzv. Braxton-Hicksovy kontrakce, které provází bolesti a způsobují falešný porod. Ty se mohou objevit až šest týdnů před termínem.
V listopadu 2010 byla zpěvačka přijata do nemocnice z podezření na virovou infekci. Později ale potratila svého nenarozeného chlapečka. Pár se po nešťastném osudu, potomka konečně dočkal.
Informaci vypustil na Twitter její blízký kamarád a bývalý přítel Seb Chew. Doslova v ní stálo: "Posílám lásku Lily, Samovi a malé Cooper... ANO". Mluvčí zpěvačky zatím informaci nepotvrdili.


Scarlett Johansson in Interview magazine, December 2011

25. listopadu 2011 v 15:39 | Adla |  Scarlett Johansson
Úžasná titulka! :) Jediný, co mi vadí, je ten takový přísný pohled Scarlett, možná je to make-upem, který bych asi dala trochu jiný. Ale jinak je to dokonalá fotka, moc se mi líbí, jak je oblečená i prostředí a já vůbec takovýhle tajemný shooty miluju. :) Doufám, že se objeví i nějaké další fotky. :)
Jinak jsem taky četla kritiku, že je Scarlett až moc vyretušovaná, konkrétně, že je až příliš zeštíhlená v pase. Je fakt, že Scarlett nikdy nebyla úplně hubeňoučká, ale naopak se mi vždycky její postava líbila, přišla mi tak akorát. A taky jsem jí postavu vždycky hrozně záviděla. :) Každý shoot je retušovaný a upřímně jsem už viděla mnohem horší případy, kdy je retuš až do očí bijící. Tohle podle mě ale není ten případ.