Červenec 2010

Owen Wilson and Marion Cotillard on the set of "Midnight In Paris", France (30.7.010)

31. července 2010 v 18:38 | Adla
Komedii "Midnight In Paris" režíruje Woody Allen a spolu s Marion a Owenem si ve filmu zahraje i Adrien Brody nebo Rachel McAdams... :) Na další fotky z natáčení se můžete podívat tady.
www.adla777.blog.czOrlando Bloom a Miranda Kerr čekají dítě

30. července 2010 v 12:02 | Adla
Proč se herec Orlando Bloom a modelka Miranda Kerr tak spěšně měsíc po zásnubách brali? Podle amerických médií je za vším těhotenství.
www.adla777.blog.cz
Australská kráska totiž čeká prvního potomka, kterého počala právě s hvězdou filmu Piráti z Karibiku.
Třiatřicetiletý Orlando učinil z Mirandy svou zákonitou manželku 22. července, modelka prý teď chodí a všem se svěřuje, že příští rok budou mít už trojčlennou rodinu.
"Je rozhodně těhotná. Miranda je nadšená a říká to kamarádkám, hlavně modelkám," svěřila kamarádka Kerr.
"Vždycky jsem velmi otevřeně říkala, že chci být matkou. A vždycky jsem si myslela, že by byl Orlando skvělý otec!" prohlásila Miranda nedávno.
Mluvčí slavného páru se zatím k těhotenství nevyjádřili.Scarlett Johansson si zahraje ve filmu místo Angeliny Jolie

29. července 2010 v 17:02 | Adla
3D sci-fi velkofilm Gravity režiséra Alfonso Cuaróna přišel o hlavní představitelku (Angelina Jolie), ale nakonec na tom vydělal. Roli totiž chce převzít momentálně nežádanější hollywoodská krasavice Scarlett Johansson.
www.adla777.blog.cz
Jak informoval server NY Daily News, Angelina Jolie stála o roli do chvíle, než zjistila, že nebude jedinou hlavní postavou filmu, ale "jen" hlavní ženskou postavou. O místo se v kosmické lodi bude muset dělit s Robertem Downeym Jr. Scarlett ovšem herecký kolega nevadí, a proto roli převzala. Smlouva ale podle serveru ještě není podepsána.
Sci-fi není pro Johansson neznámým prostředím. Hrála v několika sci-fi filmech, k nimž patří i nedávno uvedený Iron Mana 2 nebo poněkud úsměvný horor Pavoučí teror, ve kterém se objevila na počátku své kariéry.
Na stříbrném plátně ji proslavily filmy na přelomu tisíciletí jako Přízračný svět, Muž, který nebyl a Zaříkávač koní. V poslední době je hodně spojována s režisérem Woody Allenem, se kterým natočila sérii podařených komedií a dramat Sólokapr, Match Point - Hra osudu a Vicky Christina Barcelona.
Režisér Cuarón prohlašuje, že Gravity bude technologicky nejambicióznější sci-fi film od Avatara. Dva lidé se v něm po zkáze velké vesmírné stanice budou muset s omezenými technickými prostředky dostat na zem.

Elisabetta Canalis je zapletená do prostitučního a drogového skandálu

29. července 2010 v 16:01 | Adla
Jednatřicetiletá italská přítelkyně George Clooneyho je podle nejnovějšího vyšetřování zapletená do velkého skandálu, jehož součástí jsou drogy, prostituce, kontroverzní obchodníci, celebrity a velké peníze. Elisabetta Canalis, dříve tanečnice, údajně brala kokain v jednom z klubů, kde je nyní rozplétán komplikovaný řetězec, který vydělával nečistým způsobem milióny eur.
www.adla777.blog.cz
Milánský soud v tomto týdnu uvolnil dokumenty, jež uvádějí svědectví jedné francouzské eskortní pracovnice, která viděla mnoho mladých modelek a hvězdiček, jak berou v klubech kokain - mezi nimi právě i Canalisovou.
"Ano, dávala jsem si kokain s dalšími lidmi. Byla mezi nimi i Elisabetta Canalis," uvedla 26letá Francouzka Karima Menad u soudu. Její svědectví je součástí velkého spisu, který dávají vyšetřovatelé dohromady v souvislosti s případem prostitučního a drogového řetězce zformovaného okolo dvou milánských klubů - The Club a Hollywood.

Pět osob zatčeno
V pondělí bylo již zatčeno pět osob a kluby byly uzavřeny. Obvinění se datují do roku 2008, tedy ještě do doby, kdy se Clooney s Canalis neznal. Seznámili se až o rok později. Clooney vlastní luxusní vilu na březích jezera Como severně od Milána a v Itálii tráví v poslední době značnou část roku.
Canalis je v Itálii aktuálně známá jako modelka, herečka a moderátorka, která se objevila ve značném množství televizních show. Zahrála si mimo jiné také drobnou roli ve snímku Deuce Bigalow: evropský gigolo. Italská média již několik měsíců spekulují o svatbě sympatické modelky a hollywoodské hvězdy, je však možné, že prostituční kauza vše zpomalí či dokonce zcela naruší.

Pro VIP kokain zdarma
Hlavní vyšetřovatel případu Frank Di Maio uvedl, že v klubech působily velmi půvabně vyhlížející ženy, které byly vypláceny v penězích a drogách za to, že přiměly hosty objednávat si drahý alkohol. Ti nejváženější hosté, kteří nejvíc utráceli, dostávali navíc dávky kokainu zdarma, aby poté ještě více utráceli za sexuální styk s luxusními prostitutkami.
"Mluvíme o dívkách různých národností, které v těchto klubech pracovaly jako PR pro noční kluby. Přidávaly se k hostům u privátních stolů a snažily se, aby klienti více pili alkohol a měli tak vyšší účet. V neposlední řadě pak nabízely sexuální služby v místech nacházejících se mimo klub," dodal Di Maio.

Máte peníze? Dělejte si co chcete...
Kluby The Club a Hollywood byly VIP hosty považovány za tzv. "volnou zónu", kde byli imunní před zákony a mohli dělat, co se jim zachtělo. Vše, co se v klubu dělo, bylo skryto před hrozbou negativního veřejného mínění o jejich osobě - jen museli mít dostatek peněz, aby si to mohli dovolit.


Lady Gaga has a new boyfriend!

28. července 2010 v 17:32 | Adla
Lady Gaga byla vyfocena se svým novým přítelem jménem Luc Carl. Podle magazínu People, který o jejich vztahu informoval už před měsícem, zpívala Lady Gaga na svém prvním albu o minulých vztazích, zatímco v nových písních jako např. You And I, zpívá o jejich usmíření. Fotky dvojice byli pořízeny v pondělý v hotelu v Texasu.
Všechny fotky tady.
www.adla777.blog.cz