Červen 2010

Nejvlivnější celebrity podle Forbes

30. června 2010 v 18:03 | Adla
Co tam dělá Britney Spears?... Hmm... xD
www.adla777.blog.cz
1. Oprah Winfrey
2. Beyoncé Knowles
3. James Cameron
4. Lady GaGa
5. Tiger Woods
6. Britney Spears
7. U2
8. Sandra Bullock
9. Johnny Depp
10. Madonna


Green Day slíbili velkou show a svým způsobem ji dodali

30. června 2010 v 17:30 | Adla
Američtí pop-punkeři Green Day v Praze v úterý odehráli dlouhý program, složený z několika silnějších úseků, utopených v mnoha nehudebních vycpávkách.
www.adla777.blog.cz
Koncert Green Day zahájili výbuchem ohňostroje už po půl osmé (bohužel za plného denního světla) po předkapele Billy Talent. Směs z aktuálního alba 21st Century Breakdown se setkala s nadšeným řičením fandů, i když kvalitou těžko zastíní letitou placku Dookie. Na druhou stranu funguje na pořád stejném principu, který je přímo ideální pro hromadné letní open-air akce. Chytit se davu je tak snadné - úvodní kytarový riff a prostý popový refrén si těžko užijete při domácím poslechu tak jako v kotli.
Zhruba od poloviny koncertu se Green Day přestali soustředit na hudbu a zabředli do blbinek, kterými zkoušeli trpělivost návštěvníků. Nahodilé citování riffů z rockového slabikáře (AC/DC, Black Sabbath) se ještě dalo pochopit, zvlášť když sloužilo jako úvod plynule přecházející ve vlastní riff podobného ražení, ale nehorázně protahovaná coververze Shout už byla vyloženě otravná.
Následné hledání lidí, kteří jsou schopni zahrát tři noty na basu a kytaru, znamenalo další mrhání časem. Ti fanoušci, kteří byli vybráni, asi mají celoživotní zážitek, ale dívat se na to bylo frustrující.
Také skřehotavé parodování úryvků z Doors, Beatles nebo Rolling Stones vyvolávalo dojem, že frontman už neví, čím zaujmout. Vlastní hudební nápad do nich nevložil, jen se samoúčelně zašklebil nad rockovými dějinami a pak (doslova) odkryl holou zadnici. Asi to měla být známka punku.
V závěru ale přišly také ony známé pecky ze začátku devadesátých let. Na mnoho celoživotních fanoušků musí působit jako setkání s láskou ze střední školy. Není to už bezbřehé nadšení, ale úsměvu se neubráníte. Ještě mají svůj půvab.

Koukněte se na video tady.


Green Day zahrají dnes v Praze

29. června 2010 v 17:54 | Adla
Druhý český koncert amerických punkrockerů Green Day v úterý 29. června večer na pražském Výstavišti slibuje velkou podívanou.
www.adla777.blog.cz
Pořadatelé avizují přes dvě hodiny trvající set, řadu pyrotechnických efektů, dvě velkoplošné obrazovky i obří LED stěnu, světelné efekty a pódium o rozměrech 40krát 18 metrů.
"Díky tomu i diváci dále od pódia budou mít skvělý výhled a kapelu téměř na dosah ruky," uvádí Borek Jiřík z pořadatelské agentury Charm Music.
Tým Green Day přiveze do Prahy 8 autobusů, techniku pak třináct kamiónů. Kanadská předkapela Billy Talent přijede s jedním kamiónem a dvěma autobusy, české The Pooh přiveze jeden autobus MHD.
Pro samotné členy Green Day je kromě jejich šatny připraven i meditační pokoj s pohovkami, tzv. "válečný" pokoj, rodinný pokoj, zkušebna s nástroji i posilovna. V zázemí budou také pračky a místnost na obleky pro muzikanty.
Vstupenky na koncert budou k dispozici i na místě.

Megan Fox se vdala

29. června 2010 v 17:42 | Adla
Ještě před týdnem Megan Fox oznamovala, že dlouho nezůstane svobodná. A po posledním víkendu už je skutečně vdaná. Čtyřiadvacetiletá herečka si na Havaji vzala Briana Austina Greena alias Davida Silvera ze seriálu Beverly Hills 90210. Obřadu se účastnil také hercův osmiletý syn Kassius.
www.adla777.blog.cz
"Měli docela velkou svatbu, ale bylo tam nakonec skoro víc lidí z ochranky než hostů. Měli tam plno bodyguardů, zavolali si dokonce několik mužů z místních společností, protože hotelová ochranka jim nebyla dost. Bylo to velmi utajované. Každý host se musel upsat k totální diskrétnosti," uvedl zdroj z hotelu Four Seasons Hualalai v Ka´upulehu na Havaji.
"Megan a Brian stále pobývají v hotelu a relaxují. Užívají si tam své líbánky," dodala kamarádka Foxové.

Dvojice se vloni na pár týdnů rozešla
Fox, která zazářila ve sci-fi Transformers, začala s Greenem randit v roce 2004, tehdy jí bylo teprve osmnáct. Loni v únoru se po dvou letech zasnoubení na čas rozešli. Po pár týdnech se k sobě ale vrátili a letos v červnu jejich mluvčí potvrdil, že plánují svatbu.
Green má s kolegyní Vanessou Marcilov, s níž se potkali na natáčení seriálu Beverly Hills 90210, osmiletého syna Kassia Lijaha.


21.6. 2010 - 27.6. 2010

28. června 2010 v 17:03 | Adla |  Návštěvní kniha
www.adla777.blog.cz
(21.6. 2010 - 27.6. 2010)

Pondělí: 48
Úterý: 68
Středa: 50
Čtvrtek: 65
Pátek: 61
Sobota: 58
Neděle: 68

Celkem: 418
Díky moc! :)

Avatars of Lady Gaga

27. června 2010 v 17:34 | Adla |  AVATARS MIX
...
Click for more...

Rihanna a Te Amo

27. června 2010 v 11:36 | Adla |  Rihanna-news
www.adla777.blog.cz
Čokoládová kráska Rihanna právě do rádií posílá letní singl. Tím je houpavá a letně laděná píseň "Te Amo".
Loňské výtečné album Rihanny s názvem "Rated R" v Evropě již vypustilo dva velmi úspěšné singly. Jmenovitě šlo o "Russian Roulette" a "Rude Boy", které bodovaly nejen v rádiových hitparádách, ale i v těch prodejních.
Je nadmíru jasné, že novince "Te Amo" se povede stejně. Tato skladba první úspěchy nasbírala překvapivě již před několika měsíci.
Krátce po vydání desky se píseň totiž dostala mezi desítku nejhranějších písní v Brazílii a ještě nyní, tedy po téměř šesti měsících stále boduje v první třicítce. Skladba se již několik dní hraje i v Anglii a Francii a první ohlasy věstí skladbě "Te Amo" velké ambice na jeden z velkých hitů tohoto léta. Věřme, že úspěchu napomůže i video, které by měla Rihanna světu představit v polovině května... (video - tady)