Květen 2010
Hooray!

30. května 2010 v 19:43 | Adla |  others
www.adla777.blog.cz
Ahoj! Tak vám píšu, že pc je konečně zase v pořádku a to díky mé sestře, která to sama dala dohromady, protože já všem těm virům a spol. moc nerozumím. :) Tak snad to už půjde... Zrovna nemám moc čas sem něco přidat ale zítra to určitě napravím ale hlavně v úterý, protože to mi odpadla odpoledka, zatímco zítra mám školu až do čtyr. Tak se zatím mějte a pa. :)

I'm desperate ...

18. května 2010 v 17:52 | Adla |  others
www.adla777.blog.cz
Ahoj... nevím čím to je ale mám hrozně zpomalenej net a nedá se tu nic dělat. Dala jsem sem jeden článek a i to mi trvalo dlouhou dobu, protože je to tu celý zasekaný. Dneska se to už asi nerozjede, uvidím zejtra. Tak snad to nic není, nechápu to. Proto vám ani nemůžu odpovídat na komenty... tak se nezlobne. Dneska tu už asi nic nepřibude, když to je takhle zasekaný. Tak se zatím mějte. :((

Johnny Depp a Angelina Jolie se nesnesou

18. května 2010 v 17:42 | Adla
Mělo to být jedno z největších jiskření na filmovém plátně posledních dob. Spekulovalo se o tom, že se do sebe dokonce zamilují a že to ohrozí jejich současné vztahy...
Ale Johnny Depp a Angelina Jolie si při natáčení filmu Turista příliš do oka nepadli. A podle zdrojů z natáčení se dokonce musejí přemáhat, aby vzájemnou averzi dokázali potlačit před kamerou.
"Angelina má po krk Johnnyho. Očekávalo se, že jiskření mezi nimi bude jako ohňostroj na filmovém plátně, ale v soukromí se vůbec nesnesou," tvrdí zdroj ze štábu.
Johnny se zase nechal slyšet, že je Angelina příliš upjatá a sebestředná, zatímco jí vadí, že on je příliš uvolněný a pořád paří a večírkuje. A Johnny také chodí pozdě na natáčení, což prý Angelina nesnese vůbec.
"Johnny je pořád ve svém karavanu a chodí ven, jen když má točit scénu. Nevystojí, jak je Angelina sebestředná, jaká je to primadona a jak pořád všechny peskuje," dodal zdroj.
www.adla777.blog.cz