Prosinec 2009

Scarlett Johansson se bude o Silvestra cpát pizzou a koukat na televizi

31. prosince 2009 v 17:31 | Adla
Herečka Scarlett Johansson se na letošního Silvestra prý moc těší. Poslední den roku ale nebude nikde juchat, naopak, chce si užívat pohody a klidu doma před televizí.
S manželem Ryanem Reynoldsem s prý budou cpát pizzou a celý večer sledovat kultovní seriál Twilight Zone z roku 1959.
"Oba dva na Nový rok pracujeme. Takže budeme spíš odpočívat. Znáte to, užijeme si pizzu a trochu šampaňského. Možná si uděláme maratón sledování seriálu Twilight Zone. Tomu já dám vždycky přednost," přiznala Scarlett ke svým plánům týkajícím se posledního dne roku.
Ona sama má prý v pětadvaceti po několika letech hvězdné kariéry v Hollywoodu velkých večírků plné zuby. Raději sedí doma a užívá si pohody s manželem.
"Lítat z večírku na večírek a pátrat po správné akci a být v taxíku, když už je za pět dvanáct, to už mě přešlo. Jsem ve zralém věku pětadvaceti let. Nejvíc se teď bavím, když jsou kolem mě lidi, které miluju, na jednom místě, to je příjemné a navíc se můžeme slyšet. Člověk si zahraje karty, dívá se na filmy, tak se cítím šťastná," dodala Johansson.

Animal avatars

31. prosince 2009 v 17:24 | Adla |  AVATARS MIX
avatars by sara

Click for more...


Lily Allen for Harper’s Bazaar Russia January 2010

31. prosince 2009 v 12:51 | Adla
Dokonalost! :)
Click for more...

Eva Mendes Graces Elle January 2010

31. prosince 2009 v 12:43 | Adla
Click for more...

Angelina Jolie zvolena "kráskou desetiletí"

30. prosince 2009 v 17:35 | Adla
Půvabně našpulená ústa Angeliny Jolie společně s jejími hustými vlasy a silnou osobností z ní učinily předmět závisti žen na celém světě. A zajistily jí první místo v průzkumu "kráska desetiletí" britského řetězce drogerií Superdrug, který se dotázal na názor zhruba tří tisíc lidí.
"Jolie není žádná konvenční kráska, její silná osobnost prosvítá jejími úžasnými rysy a propůjčuje jí jedinečné postavení ve světě ženské krásy," řekl Steve Jebson, ředitel řetězce Superdrug.
Jolie nyní žije s Bradem Pittem, bývalým manželem Jennifer Aniston, která se umístila na druhém místě žebříčku. Třetí skončila australská popová zpěvačka Kylie Minogue následovaná velšskou herečkou Catherine Zetou Jones.
Páté místo připadlo britské zpěvačce a televizní hvězdě Cheryl Cole, šestá byla Scarlett Johansson a za ní Keira Knightley, která byla vloni ve stejném průzkumu vyhlášena kráskou roku.
"Letos slavíme začátek nové dekády, proto jsme se rozhodli ohlédnout zpátky za tou uplynulou a zjistit, kdo v ní udával tón ženské krásy," vysvětlil Jebson.

Click for more...

Marley a já

30. prosince 2009 v 13:31 | Adla |  Films
Marley a ja
Marley & Me

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama
USA, 2008, 120 min


Režie: David Frankel
Hrají: Owen Wilson, Jennifer Aniston, Alan Arkin, Kathleen Turner, Eric Dane, Haley Bennett, Haley Hudson, Nathan Gamble

Scénář komedie Marley & Me vznikl podle autobiografického bestselleru amerického novináře Johna Grogana z roku 2005. Film pojednává, stejně jako v USA velmi populární Groganova kniha, o životě jedné (rozuměj autorovy) obyčejné rodinky, kterou svérázným způsobem "terorizuje" psí mazlíček jménem Marley. Jeho neutuchající nesnesitelnost ovšem všechny lidské obyvatele domu nakonec leccos užitečného naučí...

Click for more...

Rihanna at Barbados' International Airport (24.12.09)

30. prosince 2009 v 13:01 | Adla |  Rihanna-paparazi
Krásná je tu, líbí se mi ta bunda! :)

Veřejní nepřátelé

29. prosince 2009 v 17:48 | Adla |  Films
Verejní nepriatelia
Public Enemies

Krimi / Drama
USA, 2009, 140 min


Režie: Michael Mann
Hrají: Johnny Depp, Christian Bale, Channing Tatum, Emilie de Ravin, Leelee Sobieski, Billy Crudup, David Wenham, Giovanni Ribisi, Marion Cotillard, Rory Cochrane, Stephen Dorff, Lili Taylor, Shawn Hatosy, John Ortiz, Stephen Lang, Stephen Graham, Matt Craven, James Russo, Branka Katic, Jason Clarke, Christian Stolte, Geoffrey Cantor, Chandler Williams, Michael Bentt, Laurence Mason, Peter Gerety, Carey Mulligan, Domenick Lombardozzi

Click for more...

Rihanna na Silvestra vystoupí v Abú Zabí, musí mít decentní kostým

29. prosince 2009 v 17:17 | Adla |  Rihanna-news
Barbadoská zpěvačka Rihanna (21) má problém vybrat si skromný kostým pro své silvestrovské vystoupení. Požádali ji o to organizátoři koncertu ze Sjednocených arabských emirátů, kde má Rihanna na Silvestra vystoupit.
Zpěvačka, která dobyla první příčky hitparád se svým hitem Umbrella, je proslavená svým odvážným a jen málo zahalujícím stylem v oblékání. Ale nyní se bude muset přiobléknout, když souhlasila se silvestrovským vystoupením v jednom z luxusních hotelů v Abú Zabí, aby v muslimské zemi nepohoršila žádného z místních konzervativních fanoušků západního popu.
Je pro ni však těžké najít něco, co by pohoršení nevyvolávalo, když její skříně přetékají jen samými sexy oblečky.
"Rihanna si zoufalstvím trhá vlasy. Chtěla, aby to bylo její dosud nejexcentričtější a co nejvíce provokující vystoupení. Ví, že bude muset přistoupit na kompromis, pokud jde o její styl, a přizpůsobit se místním tradicím. Jenže právě velkou část její show tvoří právě sexy výbava. Zásady v oblékání, které v Abú Zabí platí po staletí, rozhodně nejsou nakloněny nadměrně odhalujícímu oblečení," sdělil zdroj blízký zpěvačce britskému deníku Daily Mirror.
Jednadvacetiletá kráska, která za toto výjimečné vystoupení obdrží půl miliónu dolarů (v přepočtu 9 172 000 korun), už na začátku tohoto roku kvůli svému plánovanému koncertu čelila protestům v Malajsii. Musela přistoupit na to, že své vystoupení uzpůsobí místním tradicím v oblékání a taneční prvky místním pravidlům.