Říjen 2009

One dress, two people

31. října 2009 v 18:05 | Adla |  FASHION
Vždycky mě bavilo se dívat na fotky, kde si dvě celebrity oblečou stejné šaty. A teď komu víc sluší. Někdy to bylo těžké, protože obě hvězdy vypadaly s šatech stejně skvěle. Jako je tomu například u zpěvačky Shariky a u mladinké herečky Taylor Momsen ze seriálu "Super drbna" ("Gossip Girl"). Obě pojaly svůj outfit trochu jinak ale každé to sluší. I tak u mě ale o trochu více výtěží Taylor, protože se mi líbí její kombinace s rtěnkou a také botky a úžasný kříž na krku. Podobné je to také u Amber Rose a u nádherné herečky Megan Fox. Stejné šaty jiné barvy oběma sluší, protože obě mají dokonalou postavu. Lépe ale určitě vypadá Megan! Účes Amber je naprosto otřený (to se mnou myslím bude hodně lidí souhlasit) a Megan má úžasné vlasy. Navíc tato kráska skvěle vybrala botky. Krásná zpěvačka Rihanna je módní ikona a v módě chodit umí. I tentokrát, když si vybrala černé krátké šaty, se jí to povedlo. Povedlo se to i Ellen Page, ovšem ta působí oproti černým šatům velmi bledě.
Dále jsou případy, kde je naprosto jasné, kdo vyhraje. Např. exotická modelka Iman a herečka Eva Green. Eva se svou bledou pletí působí v kombinaci s róbou jako mrtvola, narozdíl od modelky. Dále topmodelka Alessandra Ambrosio a herečka Tori Spelling. Tentokrát znovu vyhrála modelka. Alessandra má super postavu a šaty jí sedí. Tori je příliš vyhublá a působí tak trochu lacině. Další kdo v "souboji" vyhrál byla herečka z "GG" Blake Lively. Blake se vždycky oblékne hezky a tentokrát mě znovu přesvědšila, že se v módě opravdu skvěle orientuje. Naopak Khoe Kardashian si šaty vybrala špatně, vůbec nesedí její postavě. A takových případů je mnohem víc...
Na následující fotografii si prohlédněte outfit módní ikony Rihanna a slavné topmodelky Naomi Campbell. Komu myslíte, že více sluší? Je to těžké ale znovu spíše Rihanně. Líbí se mi, jak k šatům použila kožešinu. :)

Katy Perry - This Is It - LA Premiere (27.10.)

31. října 2009 v 17:17 | Adla
Na fotkách je s finalistou American Idolu Adamem Lambertem (toho moc nemusím ale i tak jsem sem ty fotky dala, kvůly Katy)...


Kusovka 164.

31. října 2009 v 11:12 | Adla |  Pictures


Today on Lily!

30. října 2009 v 18:10 | Adla |  others
Dneska má v pražském klubu SaSaZu koncert Lily Allen.
Zítra by se měly objevit fotky ale teď už pa a dobrou noc a těm, kdo na Lily jdou, tak ať si to užijou. xD

Megan Fox - The Scream Awards 2009 (17.10)

30. října 2009 v 18:03 | Adla
Krásná, nádherné botky! :)


Eva Longoria - Marmont Magnificent (29/10)

30. října 2009 v 17:34 | Adla
Eva Longoria šla na oběd s přáteli. Byla zachycena v Los Angeles v úterý odpoledne. Krásně vypadající "Zoufalá Manželka" byla velmi krásně oblečená. Měla s sebou svou oblíbenou kabelku značky Valentino Petale Tote. Měla velmi naspěch, nasedla do auta a odjela. 9/11 by se měla Eva objevit v "Lopez Tonight"- což je večerní show.

Paris Hilton - Mr.Bones - Shopping punpkin (28/10)

30. října 2009 v 11:28 | Adla
Paris Hilton byla zachycena v obchodě : MR.Bones, kde nakupovala dýně na Halloweenský večírek. A vybírala opravdu pečlivě. O Paris se momentálně píše, že je absolutně zaneprázdněna prací na novém albu, které vydává. Řekla: "Vydávání alba je velmi zajímavé. Mé nové album je inspirováno Kylie Minogue. Všechny písně jsou mnou napsané." Toto album by mělo vyjít příští rok.

Gwyneth Paltrow - In NYC (27/10)

30. října 2009 v 11:27 | Adla
V úterní noc - 27. října byla v New York City spatřena slavná herečka Gwyneth Paltrow. Se svým extravagantním lesknoucím se modelem vypadala skvěle. Ještě více ale možná okouzlily její boty značky Christian Louboutin. Paparazzi byla vyfocena nedaleko VBH Gallery.