--- Stars

10. července 2009 v 12:01 | Adla |  Rozcestnik Stars

francouzská herečka narozená v Paříži. Objevila se ve snímcích "Krásná Junie", "Lurdy", "Půlnoc v Paříži", "Mission: Impossible - Ghost Protocol", "Granthotel Budapešť". Nejvíce se proslavila v roce 2013 jako Emma ve francouzském filmu "Život Adele".

Americká herečka ze Sacramenta, velkou hereckou příležitost dostala ve filmech "Jolene", "Wilde Salome" a "Hercule Poirot". Proslavila se filmy "Strom života" a "Černobílý svět".

Scarlett je americká herečka, která se jako dítě proslavila ve filmu "Zaříkávač koní". Známé jsou i její další filmy, např. "Přízračný svět", "Match Point", "Sólokapr", "Ztraceno v překladu" či "Under the Skin". Známá je také jako zpěvačka. Má dceru Rose Dorothy.

americká herečka, začala hrát už jako malá, nejvíce na sebe upozornila filmem "Třináctka" nebo "Cizinec". Následovaly kvalitní filmy jako "Wrestler", "Užívej si, co to jde" nebo "Den zrady". Objevila se také v seriálech "True Blood" a "Mildred Pierce".

Dita Von Teese je americká modelka, herečka, návrhářka a hlavně nejslavnější současná burleskní tanečnice.

Jessica se proslavila seriálem "Delfín Flip" a filmy "Honey" a "Fanstastická čtyřka". Vše sice bylo kritiky odsouzeno, u diváků to ovšem slavilo úspěch. V roce 2005 natočila svůj nejlepší film "Sin City" a letos v roce 2014 šel do kin druhý díl. Jessica má dvě děti.

je mladá talentovaná francouzská herečka s řeckými kořeny. Začala hrát už ve dvanácti letech, proslavila se ve dvaceti snímkem "Život Adele", kde hrála hlavní roli a který dosáhl mezinárodních úspěchů a získala za něj několik cen, mj. i Césara pro nejslibnější herečku.

americká herečka, známá především v televizních seriálů, jako jsou "2 socky", kde ztvárňuje roli servírky Max. Natočila také několik filmů, např. "Rande na jednu noc", "Národ snílků" a "Thor". Vyrůstala v rodině hlásící se k judaismu, sama věřící není, nekouří a nepije.

je jedna z nejtalentovanějších hereček současné generace. Narodila se v Arizoně. Nejvíce se proslavila hity "Zombieland" a "Panna nebo orel". Dále si zahrála ve filmech "Bláznivá, zatracená láska", "Amazing Spider-Man" nebo ve svém zatím nejlepším filmu "Černobílý svět". Nedávno měl premiéru film "Kouzlo měsíčního svitu", kam si jí vybral Woody Allen.

je americká především televizní herečka, proslavená úspěšným seriálem "Teorie Velkého třesku".

Narodila se v Tennessee a po několika malých rolí v seriálech a nepovedeních snímků se proslavila s filmem "Transformers". Je vdaná, vychovává tři děti, z toho dvě jsou její vlastní.

Stars
» Informace o dalších světových hvězdách, fotografie i novinky

» Rozhovory s celebritami

» Články zaměřené na celebritu/ty, o kterých se mluví

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Buchta Buchta | Web | 2. listopadu 2012 v 5:25 | Reagovat

Celý lidský život je jen cesta ke smrti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama