Duben 2009


Rihanna zapomíná nosit kalhotky!

30. dubna 2009 v 17:04 | Adla |  Rihanna-news
Zpěvačka Rihanna (21) se konečně vzpamatovala z rozchodu s bývalým přítelem Chrisem Brownem (19), který ji v únoru napadl a brutálně zmlátil. Na svém rodném Barbadosu byla na pláži spatřena po boku neznámého muže a všichni si začali šeptat, že je opět zamilovaná.
Nejvíc se ale čokoládová kráska předvedla při vystoupení na reggae festivalu. Návštěvníkům v prvních řadách totiž předvedla mnohem víc, než jen hudební talent.
Click for more...

Scarlett Johansson: Nejkrásnější přírodní prsa v Hollywoodu!

30. dubna 2009 v 16:56 | Adla
Sexy herečka Scarlett Johansson si na svoje konto připsala další vítězství, je totiž majitekou nejkrásnějších přírodních ňader v Hollywoodu! Porazila tak takové krásky, jako jsou Jessica Simpson nebo Halle Berry.
Jako by těch žebříčků krásy a dokonalosti nebylo dost, přichází další seznam hollywoodského perfekcionismu, tentokrát se týká poprsí. A podle výsledků má nejdokonalejší výplň dekoltu herečka Scarlett Johansson. Porazila dokonce i takové kalibry, jako je Salma Hayek.
Mexická kráska proslulá svými nadmíru dobře vyvinutými vnadami skončila dokonce až čtvrtá. Druhá za Scarlett je Jessica Simpson, třetí příčku si zasloužila Halle Berry. Pětku uzavírá Jennifer Love Hewitt.
Poprsí Scarlett zbožňují nejen pánové, ale zálusk na ně má i její kolegyně Natalie Portman, jež svého času prohlásila: "Vážně, opravdu bych chtěla chňapnout Scarlett za prsa. Má je totiž nádherná."
Seznam sestavil americký televizní pořad Access Hollywood.

blesk.cz

Kusovka 60.

29. dubna 2009 v 18:05 | Adla |  Pictures


Kusovka 59.

29. dubna 2009 v 17:58 | Adla |  Pictures

Megan Fox se bude vdávat!

29. dubna 2009 v 17:53 | Adla
Zdroj:extrakrasa.cz

Herečka Megan Fox, kterou znáte z filmového trháku Transformers byla nedávno označena za nejvíce sexy ženu světa. A to hned několika pánskými časopisy. Vystřídala tím tedy krásnou herečku a maminku Jessicu Albu, která se drží na krásném druhém místě. Pro milovníky Megan mám ale smutnou zprávu, tahle brunetka už není k mání, jelikož se má údajně příští rok vdávat. Megan si má říci své "ano" spolu s přítelem Brianem Austinem Greenem, se kterým už nějaký ten pátek udržuje láskyplný vztah.
" Megan dokonce naznačovala, že by si příští rok přála velkou svatbu. Opravdu je z toho nadšená," uvedl blízký přítel páru o svatebních plánech. Dále také prozradil, že dvojice se do sebe zamilovala "ještě více" až po tom, co v únoru následoval krátky rozchod a teď však jsou připraveni udělat v jejich vztahu další krok.
"Spolu šli také do poradny pro páry, a zdá se, že to bylo pro ně správné rozhodnutí a mají se opravdu dobře. Mají mnoho plánů pro svoji budoucnost. Koupili si svůj první spoelčný dům a svatba je už definitivně na papíře."
Hollywoodský pár spolu chodí od roku 2004, v roce 2006 se zasnoubili, ale únorem tohoto roku se pár údajně rozešel a své zasnoubení tak zrušili. Nicméně další z jejich blízkých přátel popřel fámy o tom, že by se dvojka rozešla. "Nerozešli se. Měli těžké období. Ale v každém dlouhodobém vztahu zažívají lidé pády a vzestupy."