Únor 2009

Rihanna odpustila Brownovi

28. února 2009 v 17:29 | Adla |  Rihanna-news
Rihanna se vrátila po dvaceti dnech ke svému příteli Chrisi Brownovi. Ten jí dal 8. února na ulici takovou nakládačku, že musela být hospitalizována v nemocnici a případ řeší policie.
Jednadvacetiletá zpěvačka ale proti Brownovi nevznesla obvinění a teď jsou opět spolu. Zatím bydlí v domě kolegy Seana Combse alias P. Diddyho na Miami.
"Jsou zase spolu. A pečují jeden o druhého. Zatímco Chris je rozjímavý a smutný z toho, co se stalo, je velmi šťastný, že je se ženou, již miluje," uvedl zdroj blízký Rihanně pro magazín People.
Americká média minulý týden také informovala o tom, že je Rihanna s Brownem údajně těhotná, proto se k němu touží vrátit.
Brown nastoupil do kurzů zvládání vlastní agresivity. Jeho útok na Rihannu je zatím pouze ve spisech policie v Los Angeles, která ho 8. února zatkla. Podle mluvčího nebyl spis ještě předán státnímu zástupci, který určí, pokud vůbec, za co bude obžalován. Zpěvačka proti němu ale žalobu sama nevznese.
Já popravdě nechápu, proč se k němu vrátila, rozhodně by neměla být tak naivní...Snad se vyřeší i její těhotenství, doufám, že s Brownem těhotná není.

Je Rihanna v tom?

28. února 2009 v 13:43 | Adla |  Rihanna-news
No nevím...je to divný, protože po incidentu, kdy Rihannu zmlátil Chris Brown řekla: Bože,mohla jsem to dítě ztratit!" Doufám, že není těhotná...nejen, že je na to moc mladá a je škoda, aby si svou největší hudební slávu zkazila dítětem...ale hlavně mít dítě s násilníkem Brownem....no nevím
Snad se to nějak vysvětlí...A co si o tom myslííte Vy? Je Rihanna v tom nebo ne?Bar Refaeli @ Walk The Walk Fashion Show

28. února 2009 v 12:01 | Adla
Zdroj:www.anetnelly.blog.cz

Kusovka 4.

28. února 2009 v 11:27 | Adla |  Pictures
Zmlácená Rihanna: Šrámy z obličeje zmizely, z duše ne...

28. února 2009 v 10:33 | Adla |  Rihanna-news
Nikoliv na Barbadosu u rodičů, ale v Mexiku našla azyl zpěvačka Rihanna (21), kterou brutálně zmlátil její (ex)přítel Chris Brown (19).
Místo aby si vychutnávala paprsky slunce a pohodičku, chodí jako tělo bez duše a léčí si rány. I když podlitiny a modřiny z obličeje téměř zmizely, největší bolest má na duši. Rihanna si prošla peklem. Poté, co ji přítel zmlátil, upadla do bezvědomí, nakonec si sama zavolala pomoc. Důvodem sporu, který vyústil až v brutální zbití zpěvačky, bylo její údajné těhotenství.